Miks Remonditakse auto kere?

Sellisele auto osale nagu vedrustus langeb tohutu koormus, seda teab iga autojuht. Ja kui juht armastab agressiivset sõidustiili ja eirab auto kasutuse reegleid, siis kulub vedrustus tavapärasest palju kiiremini ja läheb katki. võivad negatiivselt mõjutada ka teede ebatasasused, maastikusõidud ja ka reisimisel ideaalses seisukorras teid ei saa keegi garanteerida. Ja peamisi lööke võtavad vastu vedrustuse mehhanismid. Kui teie autol on ilmnenud rikked – meie autoteenindus Tallinnas pakub vedrustuse remonditeenuseid, meie meistrid teenindavad kõiki automarke.

Probleemide vältimiseks tähtsa reisi ajal üritage külastada tehnilist teenindust regulaarselt vastavalt auto tehnilisele dokumentatsioonile või tehnilise keskuse poolt määratud kuupäevadel. Ärge oodake, kuni vedrustuse mehhanismidest hakkavad kostma kriginad, raginad, müra ja muud ebameeldivad helid. Tulge meie juurde – spetsialistid kontrollivad autot ja madalad teenuste kulud ei pane teid suurte väljaminekute peale mõtlema!

Millistel juhtudel tasub vedrustusele tähelepanu pöörata?

Kui vedrustusega on midagi valesti, märkab kogenud autoomanik probleemide olemasolu kohe. Ja vähem kogenud inimesed saavad seda artiklit lugeda ja saada teada, millised rikked viitavad vajadusele teha Tallinnas auto vedrustuse remont kohe!

Rikkele viitavad järgmised tunnused:

  • kõige märgatav tunnus on ebamugavate ja ebatüüpiliste helide (krigistamine, müra) tekkimine vedrustuse piirkonnas.
  • amortisatsiooni tugipostid kuluvad, mille tõttu auto hakkab kurvis raputama, tekib suur kreen. See ei vähenda mitte ainult mugavuse taset, vaid põhjustab ka ülejäänud elementide kiiremat kulumist;
  • rataste rehvid kuluvad ebaühtlaselt;
  • kulunud amortisaatorite tõttu pidurdub auto aeglasemalt, pidurdusteekond pikeneb. See on väga ohtlik nähtus, kõik saavad aru, kui oluline on pidurite korralik töö;
  • sõitmine muutub raskemaks, ebatasastel teedel esinevad auke saab hästi tunda, mis vähendab sõidu mugavust;
    amortisaatorid lekivad;
  • sõiduki põhja ja maapinna vahe suurus ehk nn kliirens on muutunud märgatavalt väiksemaks. Siin peitub põhjus vanades vetrudes, mis on kulunud ja hakkavad probleeme ja isegi ohtusid tekitama.

Muidugi on olemas veel rida põhjuseid ja nüansse, oleme loetlenud ainult peamised.

Põhjuseid ja tagajärgi võib olla palju – võtke meiega ühendust, siin saab Teie auto professionaalset abi! Meistrid teostavad tagavedrustuse remondi Tallinnas, tulge meie juurde Teile sobival ajal. Tagame meie meistrite kõrge professionaalsuse, võite olla kindlad, et saate kvaliteetse tulemuse. Teostame esivedrustuse remonti Tallinnas, kõik tööd on soodsa hinnaga.