Miks on vaja teha diagnostikat

Te ei soovi, et Teie auto jääks seisma keset tühja teed või tekitaks Teile ebameeldivaid olukordi? Siis autodiagnostika meie Tallinna autohoolduses on just see, mida vajate!

Auto on võimeline täitma paljusid erinevaid funktsioone, millede toimimise tagab suur hulk keerukaid omavahel tihedalt seotud mehhanisme. Kui üks element katki läheb, see võib põhjustada teiste plokkide rikkeid. Iga päev me sõidame tööle, nädalavahetustel külastame puhkekohti, sõidame piknikutele või koguperereisile. Auto aitab meil läbida suuri vahemaid ja võimaldab jõuda sihtkohta kiirelt ja mugavalt. Kuid selleks, et tunda end teel kindlalt, ohutult ja mugavalt, peab regulaarselt kontrollima auto töökorrasolekut. Selles aitab arvutidiagnostika, mille käigus tuvastatakse olemasolevaid probleeme spetsiaalsete seadmete abil. Meie autoservis Tallinnas teenindab kõiki automarke – tulge ja kasutage kvaliteetseid teenuseid! Meil on kõrge profiiliga spetsialistid ja hinnad mõistlikud.

Autodiagnostika liigid

Professionaalne tehniline autohooldus Tallinnas aitab vältida tulevikus ootamatuid rikkeid ja suuri remondikulusid. Leiame peidetud probleemid ja parandame need algfaasis.

  • Teostame järgmiste süsteemide diagnostikat:
  • pidurid;
  • elektriseadmed ja vooluringid;
  • jõuagregaat (spetsiaalse varustusega);
  • vedrustus;
  • käigukast (automaatkäigukast ja käsikäigukast);
  • konditsioneerid;

elektroonilised süsteemid, sh ABS – pidurite anti-blokeerimine, HDC – pidurite kontrolli süsteem allamäge sõitmisel, ASR – veojõukontroll, ESP – elektrooniline stabiilsuskontroll ja muud.

Regulaarne auto süsteemide diagnostika Tallinnas aitab hoida auto kasutusomadusi heal tasemel pikka aega. Meie autoteenindus pakub laias valikus teenuseid soodsa hinnaga. Kui soovite, et autoosad võimalikult kaua töökorras püsiksid – tulge meie juurde!

Diisel/bensiini sisepõlemismootori diagnostika

Kui mootoril on sisemisi probleeme, siis aitab see teenus neid kiiresti tuvastada ja olulisima agregaadi tööd taastada. Kuidas saada aru, et mootor ei tööta korralikult? Mootori töö häirele viitavad järgmised sümptomid: mootor soojeneb kaua ja käivitub aeglaselt; tuleb panna palju vaeva gaasipedaali vajutamiseks; auto kulutab tavapärasest rohkem kütust; jõuagregaat töötab katkendlikult, tekitab kõrvalisi helisid.

Arvutidiagnostika aitab kõikide probleemidega toime tulla!

Vedrustuse / šassii diagnostika
Ka vedrustussüsteem vajab perioodilist diagnoosimist. Vedrustus toimib vahendajana auto ja tee vahel, ühendades neid ja võimaldades autol pinnal sõita. Auto kasutamise käigus võivad vedrustussüsteemi detailid saada kahjustusi või kuluda. Selleks, et ootamatut riket sõidu ajal ei juhtuks, saate teha auto vedrustuse diagnostikat Tallinnas meie autohoolduses.

Kellelegi pole saladus, et vedrustusel on väga tähtis roll auto ohutuse, mugavuse, stabiilsuse ja juhitavuse tagamisel. Sellele langeb suur koormus. Regulaarsed ülevaatused aitavad hoida šassiid väga heas seisukorras. Pakume hinnakirja adekvaatsete hindadega, et saaksite lasta oma autot hooldada ilma suurte rahakuludeta.

Eksperdid soovitavad teha diagnostikat iga 10 kuni 15 tuhande kilomeetri tagant. Lisaks läbisõidule viitavad vajadusele külastada autoteenindust ka karakteersed kriuksud ja koputused erinevatel radadel sõitmise ajal, suur kreen kurvis, rooli tagasilöök, pidurdusteekonna pikenemine jms. Regulaarne auto vedrustuse diagnostika hind Tallinn – “terve” auto!

Pidurisüsteemi diagnostika

Mis tahes sõidustiiliga autojuhi jaoks on head pidurid ohutuse tagajad. Diagnostika ja õigeaegse remondi tähelepanuta jätmine tähendab sel juhul iseenda ohtu sattumist. Pidurisüsteemi korral võib iga kõrvaldamata jäänud rike põhjustada õnnetuse, seda tasub meeles pidada. Kui vajate Tallinnas autopidurisüsteemi diagnostikat – meie meistrid teevad seda kvaliteetselt ja professionaalselt! Süsteemi peab kontrollima iga 10–15 tuhande kilomeetri läbimise järel.

Meil on parim hind Tallinnas – tulge meie juurde, kui märkate pidurdusteekonna pikenemist, piduritrumlite soojenemist, suurt kreeni kurvides, detailide kahjustusi ja kõrvalisi helisid.

Autodiagnostika seadmed
Meie autoteenindus pakub kvaliteetset teenindamist ja asjatundlikku lähenemist kõikidele Teie autot puudutavatele probleemidele. Professionaalset auto diagnoosimise programmi viivad läbi spetsialistid, tulemuses võite kindel olla! Tulge ja me hooldame Teie autot parimal võimalikul viisil.