Meist

Kaasaaegses maailmas auto mängib suurt rolli. Ilma selleta liikuda suurtele vahemaadele muutub keerulisemaks. Auto olemasolu tagab kiiret liikumist punktist A punkti B, peale selle kaasaaegsed transpordivahendid on nii mugavad ja hubased, et pärast sõitu isegi ei teki soovi nendest väljuda. Aga tuleb mäletada sellest, et auto on väga keeruliste mehhanismide kompleks. Kui te soovite jääda turvalisusse sõidu ajal ning mitte riskida sõitjate ja teiste autojuhtide suhtes, on vaja oma autot jälgida.

Meie autoteenindus Tallinnas aitab Teil hoida transpordivahendit heas seisundis! Meil on head professionaalid ja demokraatlikud hinnad, me garanteerime kvaliteeti.

Iga auto jaoks tootjad koostavad reglementdokumenti, kus on määratud ühe või teise detaili, mehhanismi ekspluatatsiooni tähtajad. Vastavalt sellele dokumendile ju ongi vaja vahetada detaile meie autoteeninduses. Kui mitte teha seda õigel ajal, siis kulunud ja siis rikutud detail saab rivist välja viia nii oma mehhanismi kui ka terve autot. Kõige lihtsam variant on iga aasta läbida tehnilist hooldust meie autoteeninduses.

Missugused eelised on meie autoteenindusel Tallinnas ja miks tuleb kasutada nimelt meie hooldust?

Kõigepealt, siin töötavad oma asja tõelised professionaalid, kes paljude aastate jooksul näitasid end nagu kõrge taseme spetsialistid. Teadmiste ja oskuste suur pagas ei luba teha vigu isegi auto keeruliste agregaatidega töötamisel. Samuti paranduse, vahetuse ja hoolduse protsessis me kasutame kvaliteetseid materjale ning kaasaaegseid seadmeid, tänu sellele tööd teostatakse täpsemalt ning kiiremini. Kui te ei soovi sattuda kohusetundetute meistrite juurde ja otsite mitte kallist ja kindlat hoolduskeskust oma auto jaoks, siis tere tulemast meie juurde!

Tulge diagnostika jaoks, me kontrollime teie autot probleemide olemasolu suhtes ning pakume teile variante probleemide kõrvaldamiseks.