Miks paigaldada rehve?

Rattad on sama olulised autoosad nagu mootor ja muud mehhanismid. Ärge alahinnake nende rolli ja pöörake nende seisukorrale piisavalt tähelepanu. Ilma ratasteta ei liigu Teie auto kuhugi, olgugi kõik muud osad töökorras. Kahjuks ei hoia kõik autojuhid oma sõidukit ideaalses korras, kuigi korrasolev ja hooldatud sõiduk teenib kordades kauem ning ei tekita äkilisi probleeme. Probleemide vältimiseks peate teadma, millised sümptomid viitavad tõrgetele. Või võite tulla meie autoteenindusse Tallinnas ja põhjaliku diagnoosi läbimise järel aitame probleemidega hakkama saada!

Rehvivahetuse hinnad

Kui Teid huvitab teenuse mõistlik hind, oleme valmis teile pakkumist tegema. Tulemuse pärast ei pea muretsema: meistrite kogemused ja kaasaegsed seadmed tagavad peenhäälestamise ja kvaliteetse töö – ei ole mingeid vigu! Teostame rehvivahetust Tallinna autoteeninduses – tulge endale sobival ajal. Kvaliteet, professionaalsus ja suurepärased tulemused – need on meie tunnussõnad. Vaadake üksikasjalikku teavet lahtiolekuaegade ja kontaktide kohta meie veebilehel.

Millistel juhtudel peab kasutama rehviteenust?

Rehviteenus sisaldab sellist vajalikku protseduuri nagu talverehvide vahetamine suverehvide vastu ja vastupidi. Pole saladus, et see on kohustuslik, kuid mõned eelistavad asendamist mitte teha või teha seda viivitusega. Selle tulemuseks võivad saada sõidu kvaliteedi langus ja rehvide kehv haardumine teega. Iga rehvitüüp täidab oma funktsiooni ja on individuaalsete omadustega. Talverehvidel on hea haardumine lumistel ja jäistel radadel. Talverehvid ei luba autol maanteel veereda nagu liuväljal. Elastsete turvistega talverehvidel on vähem kokkupuudet maanteega. Suverehvid on vastupidiselt pehmemad ja teepinnaga rohkem kokku puutuvad. Talvel ei soovitata kategooriliselt sõita sooja aastaaja jaoks mõeldud rehvidega. Kui vajate läheduses asuvat rehvivahetust – me kiiresti asendame vanad rehvid aktuaalsete vastu.

Ärge unustage rataste tasakaalustamist – see on samuti oluline protseduur. Seda viiakse läbi iga 5–7 tuhande kilomeetri tagant. Kui seda viiakse läbi tähtaegadele vastavalt, muutub sõit mugavamaks, rataste peksmine kaob, vedrustuse töö normaliseerub ja selle koormus väheneb. Kasutage sellist teenust, see aitab vältida rehvide kulumist, ketaste deformeerumist ja tasakaaluraskuste kahjustamist. Tasakaalustamine säästab Teie raha šassii edasise ekspluatatsiooni käigus. Kui Teid huvitab küsimus, kui palju rehvivahetus maksab, siis leiate selle teenuse maksumuse meie veebilehelt.