Miks Sõiduki hooldus (SH)?

Autod on meie igapäevased kaaslased. Nad toimetavad meid sihtkohta, pakuvad mugavust, ohutust ja meeldivaid emotsioone. Kuid selleks, et sõiduk teeniks võimalikult kaua, mitte ei tekitaks „ebameeldivaid“ üllatusi ega sunniks teid remondile suuri summasid kulutama, on vajalik tehniline hooldus Tallinnas autoteeninduse keskuses. Sellist protseduuri läbitakse reeglina üks kord teatud aja jooksul. Ajavahemikud määrab kas tootja ise, märkides normatiivdokumentides auto hoolduse või detailide remondi / asendamise aja või seda teevad tehnilise keskuse meistrid pärast järjekordse teenuse osutamist. Ajavahemikud võivad iga auto puhul olla erinevad. Praegu on olemas palju erinevaid teabeallikaid: veebilehed, foorumid jne, kust võib teada saada, millised on oma auto mudeli ja margi tehnohoolduse ajavahemikud.

Kui soovite, et Teie auto teeniks aastaid ja detailid kuluksid vähem ja aeglasemalt, pöörduge meie tehnilise keskuse poole, kus saab läbida tehnoülevaatust Tallinnas kiiresti ja soodsalt!

Millal peab ülevaatust läbima?

Meie professionaalsed automeistrid teostavad Tallinnas auto tehnoülevaatust, mis sisaldab määrimistöid või tavapäraseid tehnohooldustöid, mootori ja vedrustuse diagnostikat ja häälestamist ning muid töid.

Mis tingib autoteeninduskeskuse külastamise vajaduse?

 • Läbisõit. Kui olete läbinud autoga 10 000 – 20 000 kilomeetrit või enam, see osutab vajadusele läbi viia taastamisprotseduurid ja kontrollida auto seisukorda.
 • Sõiduki dokumendid. Nagu eespool märgitud, määrab tootja ise protseduuride läbimise aja, nii et võib neid järgida.
 • Ekspluatatsiooni aeg. Vähemalt kord aastas peavad autoomanikud tooma oma auto autoteenindusse, kuna kulumaterjalid ja ekspluatatsiooni tingimused hakkavad edaspidi normaalset sõitu takistama.
 • Ekspluatatsiooni tingimuste raskusaste. Miljoni elanikuga linnades liikleb suur hulk autosid; nende omanikel tuleb korrelleerida sõiduki ülevaatuse perioodid mootorsõidukite tehnohoolduse perioodidega (iga 500 sõidutunni järel). Sama kehtib sõidukite kohta, mida kasutatakse sageli madala kvaliteediga radadel.

Tekib küsimus: kus saab läbida tehnoülevaatust, tulge meie juurde! Spetsialistid viivad läbi diagnostikat, leiavad peidetud probleemid üles ja kõrvaldavad need. Meie eeliseks on kiirus, kvaliteet ja professionaalsus! Määrame töödele adekvaatsed hinnad, mis teie eelarvet lõhki ei aja.

Põhjused, miks on vaja läbida tehnoülevaatust

Allpool loetletud põhjustel võite tulla meie Tallinna autoteenindusse ja kasutada meie teenuseid:

 • Saabub uue tehnoülevaatuse aeg.
 • Teie ei tea, millal viimane tehnoülevaatus oli tehtud.
 • Teil on vaja mõni osa välja vahetada ja otsustasite need kaks protseduuri ühendada.
  Kavatsete minna pikale reisile, mille jooksul probleemid on ebasoovitavad. Pakume kvaliteetseid autohooldusteenuseid – olete tulemusega rahul!
 • Armatuurlaual süttis üks loetletud signaalidest, mis hoiatavad, et tuleb külastada tehnilise hoolduse keskust: “Check engine”, “Tehnilise ülevaatuse tähtaeg”, “Service due now”, “Perioodiline tehnohooldus” ja muu.

Mõned autojuhid soovivad, et sõiduki agregaadid kestaksid võimalikult kaua, nii et nad tulevad meie juurde mitte ainult määratud ajal, vaid sagedamini. Pidage meeles – mida põhjalikum on hooldus, seda parem on mehhanismide seisukord ja töö.

Otsite autoteenindust, mille tehniline hooldus võimaldab teil autot suurepärases korras hoida – aitame Teid hea meelega!

Millised on tagajärjed, kui tehnilist hooldust ei ole teostatud õigeaegselt?

See protseduur on väga oluline, ärge alahinnake seda. Siin on mõned näited sellest, mis võib juhtuda autoga, kui sellele ei osutata vajalikku tähelepanu:

 • Õigel ajal vahetamata jäänud õli võib põhjustada mootori või käigukasti rikkeid.
 • Vanad filtrid ei puhasta hästi kütust ja õhku ja isegi takistavad nende pääsemist mootorisse.
 • Kõige ebasobivamal hetkel võib hammasrihm katki minna ja see on ohtlik.
 • Pidurisüsteemi talitlushäired, näiteks pidurivedelik on otsa saanud, võivad selles süsteemis probleeme põhjustada. Ja probleemid piduritega – see on väga halb.

Ärge säästke selle teenuse pealt, tulge meie juurde ja meistrid aitavad agregaate taastada.